Termín
Dnes má svátek: Otýlie
Dnes má svátek: Otýlie

Hraní ve skupině

( 3 hlasů ) 
  • Zveřejněno 29. 4. 2013 10:26
  • Napsal Kříž Jan (Teo)
  • Zobrazeno: 9207

Web Buď připraven umožňuje i hru skupin. Vhodná je především pro skupiny jako je školní třída, skautský oddíl nebo družina, ale může ji stejně dobře využít i neorganizovaná parta kamarádů. Hra probíhá stejným způsobem, jako při hraní jednoho hráče. Při skupinové hře jde navíc zobrazit výsledky hráčů skupiny a snadno je tak porovnat.

Založení skupiny

1. Skupina musí mít svého správce, který skupinu založí a bude jejím administrátorem. Zpravidla to bude učitel, vůdce oddílu nebo rádce družiny. Muže jím však být kdokoli, kdo má založený účet na Buď připraven.

2. Všichni, kdo chtějí být členy skupiny, musí mít na webu založený účet.

3. Správce skupiny si vyhledá profily jednotlivých členů a všem odešle žádost o přátelství.

Nejdříve se přihlaste; klikněte na ikonku profilu vpravo nahoře; klikněte na záložku Přátelé a poté na Vyhledávání; vyhledejte jméno uživatele, kterého chcete přidat mezi přátele; klikněte na Přidat mezi přátele.

4. Žádost o přátelství musí být žádaným uživatelem potvrzena.

5. Správce skupiny založí novou skupinu.

Ve svém profilu zvolte záložku Skupiny; na konci lišty se nachází volba Vytvořit skupinu.

6. Správce skupiny odešle svým přátelům pozvání do skupiny.

Rozklikněte si informace o skupině, kterou jste právě založili; klikněte na Pozvat přátele; na obrazovce se objeví okno s ikonami vašich přátel; na koho kliknete, ten je vybrán a zmizí; potvrďte odeslání pozvání do skupiny tlačítkem Odeslat pozvání.

7. Členství ve skupině musí opět potvrdit pozvaní uživatelé ve svém profilu. Po přihlášení objeví ve svém účtu žádost. Jejím potvrzením se stávají členy skupiny.

Zobrazit další články autora

Přihlášení or Registrace